Infolinia:

Oferty pracy

MEDROM to nowoczesne centrum medyczne świadczące usługi w 18 specjalizacjach lekarskich, będące liderem na lokalnym rynku medycyny pracy. Tworzymy zgrany zespół ambitnych osób, wzajemnie wspierających się. Naszymi głównymi wartościami są: szacunek, profesjonalizm, pasja i wiarygodność.

Praca

Jesteśmy prywatnym centrum medycznym istniejącym od 1992 r. będącym liderem na lokalnym rynku medycyny pracy. Współpracujemy z ponad 30 lekarzami w ponad 18 specjalizacjach tworząc rozwijający się zespół ambitnych osób, skoncentrowanych na realizacji wyznaczonych zadań i celów.

Na zgłoszenia czekamy do: 15 lutego 2023 r.

Miejsce pracy

Tomaszów Maz.

Zakres obowiązków

Główny cel

  • Wsparcie menedżera

Prace administracyjne

  • Przygotowywanie ofert i umów oraz pomoc dla zarządu przy przetargach
  • Prace z wewnętrznym systemem (wprowadzanie danych, weryfikacje błędów, itd.)
  • Zamówienia produktów: biurowych, chemicznych i spożywczych
  • Współdziałanie z managerem przy projektach prorozwojowych m.in:
  • Ulepszanie procesów i procedur wewnętrznych
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami w celu wdrożenia nowości
  • Różne sprawy biurowe (wyceny, reklamacje, projekty graficzne, skanowanie, itd.)

Pozostałe

  • Rozliczanie usług medycznych
  • Dbanie o sprawność techniczną w placówce przy użyciu aktualnej sieci kontaktów
  • Współpraca z personelem medycznym – pomoc dla lekarzy, pielęgniarek
  • Lokalne wyjazdy służbowe (tzw. sprawy na mieście)
  • Wsparcie zespołu rejestracji podczas okresowej absencji

Wymagania

  • Wykształcenie min. wyższe licencjackie (preferowane: ekonomiczne/biznesowe/IT)
  • Zdolności: uczenia się i rozwiązywania problemów
  • „zmysł” do spraw komputerowych
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Pozytywne podejście do życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się zespole
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, zawodowych kompetencji
  • Oraz osobistego zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy

kamil.skorzycki@medrom.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzul

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)