Infolinia:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Praca dodatkowa

Do naszego zespołu szukamy osób na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz (praca dodatkowa)

Miejsce pracy

Tomaszów Maz.

Zakres obowiązków

Zmiana - RANO - 7.00-11.00

  • Pobieranie materiału do badań laboratoryjnych
  • Informowanie o badaniach i pakietach laboratoryjnych
  • Wykonywanie badań EKG i spirometrii

Zmiana - POPOŁUDNIE - 15.00+

  • Sterylizacja narzędzi (+obsługa autoklawu)
  • Wsparcie dla lekarzy – działania pomagające w pracy lekarzy (m.in. asysta przy zabiegach)

Obowiązki na obu zmianach

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej – w programie komputerowym
  • Wsparcie dla rejestratorek – informowanie pacjentów w sprawach medycznych m.in. dot. badań laboratoryjnych, badań diagnostycznych, możliwości sposobu leczenia u pacjenta
  • Współpraca z Managerem Przychodni

Wymagania

  • Wykształcenie w zawodzie pielęgniarki (aktualne Prawo Wykonywania Zawodu)
  • Zaangażowanie w pracy zwłaszcza w podejściu do pacjenta
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, pozytywne podejście do życia, chęć współpracy
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie – wynagrodzenie w systemie godzinowym
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, zawodowych kompetencji oraz osobistego zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Osobom z potencjałem – możliwość zatrudnienia na pełen etat
  • Pracę w dobrej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy

piotr.kwiatkowski@medrom.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzul

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)